Z371 Dom z poddaszem użytkowym z garażem od frontu z bocznym wjazdem

Cena projektu: 2 570 PLN

Koszt budowy: Wycena indywidualna

Autor: Z500

Zamów

Temat*

Imię i nazwisko*

Numer telefon*

Email*

Adres dostawy

Dodatkowe informacje

Zapytaj o ofertę

Temat*

Imię i nazwisko*

Numer telefonu*

Email*

Dodatkowe informacje

Parametry

Powierzchnia użytkowa / netto 138.05 / 176.55 m²
Powierzchnia zabudowy 129.25 m²
Kubatura 0 m³
Wysokość 8.51 m
Kąt dachu 40 °
Powierzchnia dachu 148 m²
   
Minimalne wymiary działki 19.56 x 19.56 m
   
Kondygnacje 1
Pokoje 5
   
Styl Tradycyjny
   
Cena projektu 2 570 PLN
Koszt budowy Wycena indywidualna

Opis

Z371 to klasyczny projekt domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym oraz nowoczesnym, płaskim dachem nad jednostanowiskowym garażem.

Pomieszczenie gospodarcze może służyć również jako schowek na narzędzia.

Na wykończenie elewacji składa się proste połączenie jasnego tynku z szarością. Duże, portfenetrowe okna na poddaszu użytkowym rozmieszczono w ten sposób, aby jak najbardziej doświetlały wnętrza, nadając im ciepła i słonecznego blasku.

W parterze koncentruje się dzienna strefa życia domowników. Składa się na nią pięknie urządzony salon, który można połączyć z gustowną jadalnią poprzez likwidację ścianki działowej. Praktyczną wyspę w aneksie kuchennym doceni każda Pani domu.

Ergonomiczność jaka wykazał się architekt, miała wpływ na umieszczenie toalety częściowo pod schodami. W ten sposób efektywnie wykorzystano każdy metr powierzchni mieszkalnej, a odwiedzający nas goście nie mają pretekstu by „zwiedzać” prywatną część naszego domu.

Gabinet może posłużyć jako pokój gościnny dla rodziny, lub jako pracownia, w której można prowadzić swój mały biznes, a podwójna sień stanowi zabezpieczenie przed chłodem i „noszeniem się” piasku. Dodatkowym plusem są drzwi w pomieszczeniu gospodarczym, które prowadzą na zewnątrz domu. Dzięki temu do ogrodu nie musimy przechodzić z nieporęczną kosiarką przez garaż.

Piętro to nasze prywatne królestwo. Największa sypialnia ma prawie 18 m.2 Natomiast pokój kąpielowy o powierzchni ponad 10 m.2 posiada dwie umywalki. To znaczący atut, na który warto sobie pozwolić ze względów komfortu i wygody. Dzięki temu każdy z małżonków będzie mógł korzystać z umywalki w tym samym czasie. Pozostałe dwie sypialnie, mogą być również pokojami dla dzieci.

Projekt Z371 jest idealny dla rodziny z dwojgiem dzieci.

Sugerowane materiały

Ściany gazobeton, ceramika, silikaty
Dach dachówka, blachodachówka
Strop betonowy gęstożebrowy Teriva

Kondygnacje

Rzuty kondygnacji
Rzuty kondygnacji